Виклик електрика на дім в Луцьку
Головна >> Послуги >> Заземлення

Заземлення

Монтаж робочого заземлення, який включає в себе такі роботи як: земляні, зварювальні,  проведення замірів опору розтікання, оформлення протоколу.
    В наш час вимоги до електробезпеки значно підвищились, і тому кожний сучасний будинок має власне заземлення. Велика кількість сучасних приладів (пральна, миюча машини, комп’ютер, бойлер, електропіч, праска, мікрохвильова піч…) у домі потребують використання розеток з заземленням. Робоче заземлення виконує роль захисного, але воно ж забезпечує нормальну роботу електрообладнання.
Ми пропонуємо вам якісний монтаж контуру заземлення. Тобто ми не б’ємо просто кілька штирів як зазвичай трапляється  на будівництві, а виконуємо якісний монтаж з вимірами до тих пір поки не доб’ємось потрібного опору (опір розтікання струму не вище 4 Ом.). Залежно від типу ґрунту (піщаний, глиняний, чорнозем) залежить об’єм робіт, кількість використаного металу.
Виконуємо земляні роботи, з’єднання зварюємо та промазуємо смолою. При потребі оформляємо протокол виміру опору розтікання заземлення.
Заземлення будинку регламентується такими нормативними документами:
• ПТБЕ - Правила техніки безпеки при експлуатації електроустановок споживачів.
• ПУЕ - Правила улаштування електроустановок споживачів.
• ПТЕЕ - Правила технічної експлуатації електроустановок споживачів.