Виклик електрика на дім в Луцьку
Головна >> Послуги >> Тепла підлога

Тепла підлога

Тепла підлога - розрахунок, допомога у підборі виду та виробника, монтаж обладнання.
Для комфортного перебування у приміщенні стали популярними різного виду теплі підлоги. В залежності від зовнішнього покриття підлоги(керамічна плитка, ламінат, керамограніт, паркетна дошка, ковролін)  існує кілька варіантів електричної теплої підлоги:

  • Плівкова . Найбільш енергоефективна, перетворює майже 95 процентів споживаємого струму в тепло. При проходженні через нагрівальні елементи струму випромінюються електромагнітні хвилі, які нагрівають поверхню яка зустрічається у них на шляху. Встановлюється безпосередньо під такі покриття як ламінат, ковролін, паркетна дошка.
  • Кабельна. Являє собою кабель який розмотується і фіксується спеціальними кріпленнями. Монтується зазвичай під цементний розчин товщиною 5см.
  • Матова. Виготовлена з тонкого кабелю , який зафіксовано на скло волоконній сітці. Буває з двохжильним та одножильним кабелем. У двохжильних матах нижче електромагнітне випромінення, тому вони монтуються у житлових приміщеннях, де постійно перебувають люди ( спальні, дитячі кімнати…). Таке покриття можна монтувати по верху старої плитки., під клей, а скло волоконна сітка виконує роль додаткового армування.