Виклик електрика на дім в Луцьку
Головна >> Послуги >> Освітлення

Освітлення

Освітлення  - Заміна , монтаж нових, ремонт існуючих люстр, «Точкове»  освітлення.  Встановлення трансформаторів на освітлення, світлодіодних  стрічок.  Вуличне освітлення з улаштуванням датчиків «руху», та «день-ніч».
В наш час існує надзвичайно велика кількість різноманітних варіантів освітлення приміщень.  Одні з них у формі люстр з різними варіантами увімкнення та режимами роботи. Інші вбудовані, або інакше кажучи «врізані», які мають різні розміри та форму. Останнім часом стали популярними світлодіодні стрічки, які підключаються через перетворювач напруги.  Також не втратили актуальності особливо в офісних приміщеннях світильники з люмінесцентними лампами, при бажанні легко переобладнуються під економніші світлодіодні.
Вуличне освітлення не відстає у своїй різноманітності, та способах монтажу. Ліхтарі в залежності від застосування та виду освітлювального елементу (лампа розжарювання, світло діод,…) мають різну потужність. Також часто встановлюють додаткові елементи керування освітленням, так званні датчики «день-ніч», «рух».
    Часто людині серед цього різноманіття тяжко зробити правельний вибір. Досвідчений електрик може допомогти у виборі елементів освітлення,  з урахуванням своєї практики вибрати більш якісний, економічний, довговічний і безпечніший продукт. Також для монтажу цього різноманіття необхідний специфічний інструмент (коронки, бури …), тому варто звернутись до нас. Ми виконаємо всі роботи швидко і якісно.